Hırsız Alarm Güvenlik Sistemleri

ALARM SİSTEMLERİ

Alarm Sistemleri denildiğinde ilk akla gelen hırsız alarm sistemleridir. GTS Teknoloji Sistemleri olarak Konutlar, İş Yerleri, Fabrikalar, Kamu Alanları, Hastaneler, Okullar, Üretim Tesisleri gibi birçok alanda profesyonel ve etkin çözüm sunmaktayız. Hırsız Alarm Sistemleri GTS Firmasının taşıyıcı omurgasını oluşturan profesyonel olarak yürütülen en büyük hizmetlerindendir. Hırsız Alarm Sistemlerinin tasarlanmasında olası hırsızlık tehditlerine karşı kontrol sağlanması gereken tüm geçiş ve hareket noktaları mercek altına alınarak söz konusu zon (bölge) sayıları oluşturulur. Kontrol altına alınmak istenen noktalar için sanal sınırlar ve uygun dedektör tipleri ile adetleri belirlenir. İlgili standartlara uygun olarak kablolu ve kablosuz sistemler üzerinden sistem entegrasyonu ve projelendirilmesi GTS mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Hırsız Alarm Sistemlerinin asıl amacı hırsızlık ve benzeri olası olayların önüne geçmektir. Alarm Sistemleri nin bu temel amacının dışında içerisinde dolaylı olarak access kontrol ve otomasyon özelliklerini de barındırabilmektedir. Yani sadece yaşadığımız alanın güvenliğini sağlamakla kalmıyor, aynı sistem ve merkez üzerinden giriş çıkış yapan kişilerin örneğin bebek bakıcısının veya temizlik hizmetçisinin kaçta girip kaçta çıkabileceklerine ve siz yokken içeride ne kadar süre ile kalabileceklerine kadar müdahale edebilir; herhangi bir zon dan hareket anında güvenlik kamerası görüntüsünü dilediğiniz media ortamında veya cep telefonlarında anlık olarak paylaşabilir, cam kırılma, su baskını, yangın, gaz kaçağı, gasp, acil sağlık hizmetleri gibi birçok olası riske karşı da ekstra korunma yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu riskleri yönetirken istenirse alarm panelinden direk olarak kullanıcıya haber vermesi sağlanabilir veya alarm panelinin bu konuda resmi olarak hizmet veren içişleri bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Alarm İzleme Merkezlerine yönlendirerek olası bir olay durumunda Polis, İtfaiye, Ambulans gibi acil durum ekiplerinin olay yerine hızlıca yönlendirilmesi sağlanabilir. Günümüzde alarm sistemlerine entegre edilmiş yazılımsal ve donanımsal eklemeler ile birçok temel otomasyon işlevleri de yapılabilmektedir. Alarm Sistemleri için firma tercihi yapılırken öncelikle ihtiyaç duyulan özelliklerin belirlenip bakım giderleri düşük, ihtiyaca yönelik ürünlerin ve satış sonrası hizmet konusunda kendini kanıtlamış firmaların tercih edilmesi, kullanıcıların yararına olacaktır.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm Sistemleri Fiyatları sistemde kullanılması planlanan dedektörlerin, keypadlerin, sirenlerin ve diğer çevre birimlerinin sayısına ve özelliklerine bağlı olarak oluşmaktadır. Bu ürünleri birbirlerinden ayıran veya öne çıkaran bir takım temel özellikler bulunmaktadır. Alt yapıda kablolu ve kablosuz sistemler olarak iki gruba ayrılsa da kullanıcı tarafında sağladığı fonksiyonlar hemen hemen aynıdır. Alarm Sistemleri Fiyatları noktasında aynı fonksiyona sahip paketler düşünüldüğünde kablosuz sistemleri tercih etmek her zaman maliyeti arttıracaktır. Kullanımda veya oturumda olan bir ortamda sonradan kurulumu yapılan bir alarm sisteminin kablosuz tercih edilmesi genelde hem sıfırdan kablo çekmenin mümkün olmamasından hem de kırma dökme işlemlerine girmeden kurulumun pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanması için tercih edilmektedir. Asıl amacı güvenlik olan bu tarz sistemlerin temelde kablolu sistemler üzerinde kullanılması çok daha güvenli olacaktır. Alarm Sistemleri Fiyatları na hayvan algılamayan hareket dedektörleri, iç ve dış ortam hareket dedektörleri, perde ve yaklaşım tipi hareket dedektörleri, beam dedektörler, pencere ve balkon tipi ışın dedektörleri, cam kırılma ve su baskın dedektörleri, panik butonları, sirenler gibi ürünler doğrudan etki etmektedir. Hırsız alarm sistemlerinde ihtiyaç doğrultusunda uzaktan kumanda vb. ürünler de kullanılabilir. Alarm haber alma merkezi üyelikleri, sabit veya GSM haberleşme hatlarının kullanımı yine maliyete etki eden unsurlardır. Alarm Sistemleri Fiyatları bu temel özellikler ile doğru orantılı olarak oluşmaktadır.

Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemleri denildiğinde ilk akla gelen kişisel kullanıma uygun ev hırsız alarm sistemleridir. GTS Teknoloji Sistemleri olarak başta ev ve villa olmak üzere birçok butik projede profesyonel ve etkin çözüm sunmaktayız. Hırsız Alarm Sistemleri GTS Firmasının taşıyıcı omurgasını oluşturan profesyonel olarak yürütülen en büyük hizmetlerindendir. Hırsız Alarm Sistemlerinin tasarlanmasında olası hırsızlık tehditlerine karşı kontrol sağlanması gereken tüm geçiş ve hareket noktaları mercek altına alınarak söz konusu zon (bölge) sayıları oluşturulur. Kontrol altına alınmak istenen noktalar için sanal sınırlar ve uygun dedektör tiplerinin adetleri belirlenir. Standartlara uygun olarak kablolu ve kablosuz sistemler üzerinden sistem entegrasyonu ve projelendirilmesi GTS mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Hırsız Alarm Sistemlerinin asıl amacı hırsızlık ve benzeri olası olayların önüne geçmektir. Ev Alarm Sistemleri bu temel amacının dışında içerisinde dolaylı olarak access kontrol ve otomasyon özelliklerini de barındırabilmektedir. Yani sadece yaşadığımız alanın güvenliğini sağlamakla kalmıyor, aynı sistem ve merkez üzerinden giriş çıkış yapan kişilerin örneğin bebek bakıcısının veya temizlik hizmetçisinin kaçta girip kaçta çıkabileceklerine ve siz yokken içeride ne kadar süre ile kalabileceklerine kadar müdahale edebilir; herhangi bir zon dan hareket anında güvenlik kamerası görüntüsünü dilediğiniz media ortamında veya cep telefonlarında anlık olarak paylaşabilir, cam kırılma, su baskını, yangın, gaz kaçağı, gasp, acil sağlık hizmetleri gibi birçok olası riske karşı da ekstra korunma yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu riskleri yönetirken istenirse alarm panelinden direk olarak kullanıcıya haber vermesi sağlanabilir veya alarm panelinin bu konuda resmi olarak hizmet veren içişleri bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Alarm İzleme Merkezlerine yönlendirerek olası bir olay durumunda Polis, İtfaiye, Ambulans gibi acil durum ekiplerinin olay yerine hızlıca yönlendirilmesi sağlanabilir. Günümüzde alarm sistemlerine entegre edilmiş yazılımsal ve donanımsal eklemeler ile birçok temel otomasyon işlevleri de yapılabilmektedir. Ev Alarm Sistemleri için firma tercihi yapılırken  öncelikle ihtiyaç duyulan özelliklerin belirlenip bakım giderleri düşük, ihtiyaca yönelik ürünlerin ve satış sonrası hizmet konusunda kendini kanıtlamış firmaların tercih edilmesi, kullanıcıların yararına olacaktır.

Ev Alarm Sistemleri Fiyat

Ev Alarm Sistemleri Fiyat dengesi kullanılacak olan dedektörlerin, keypadlerin, sirenlerin ve diğer çevre birimlerinin sayısına ve özelliklerine bağlı oluşmaktadır. Alt yapıda kablolu ve kablosuz sistemler olarak iki gruba ayrılsa da kullanıcı tarafında sağladığı fonksiyonlar hemen hemen aynıdır. Aynı fonksiyona sahip paketler düşünüldüğünde kablosuz sistemleri tercih etmek her zaman maliyeti arttıracaktır. Kullanımda veya oturumda olan bir ortamda sonradan kurulumu yapılan bir alarm sisteminin kablosuz tercih edilmesi genelde hem sıfırdan kablo çekmenin mümkün olmamasından hem de kırma dökme işlemlerine girmeden kurulumun pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanması için tercih edilmektedir. Bu tarz sistemlerin temelde kablolu sistemler üzerinde kullanılması çok daha güvenli olacaktır. Sistem içerisinde iç ve dış ortam hayvan algılamayan hareket dedektörleri, perde tipi dedektörler, beam ve ışın dedektörleri, cam kırılma ve su baskın dedektörleri, panik butonları, sirenler, uzaktan kumandalar gibi çeşitli ürünler yer alır. Alarm haber alma merkezi üyelikleri, sabit veya GSM haberleşme hatlarının kullanımı yine maliyete etki eden diğer unsurlardır.

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?