Kurumsal

GTS Teknoloji Sistemleri, Görüntülü İnterkom Haberleşme, Ev & Bina Otomasyon, Yangın & Hırsız Alarm, CCTV Kamera Güvenlik, Fiber Optik Altyapı ve Kartlı Geçiş & Kontrol Sistemleri konusunda 15 yıllık bilgi birikimi ve de tecrübeye sahip ideal teknik kadrosu ile ileri teknolojik ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

GTS; uygulamalarında uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme ve mühendislik hizmetleri sunmakta, deneyimli teknik kadrosuyla hızlı, doğru ve en ideal çözümleri sağlamaktadır.

GTS; hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası servis, bakım, sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından çok önem vermektedir.

Kullanıcıların daha güvenli ve sistematik ortamlarda çalışmalarını sağlayan, hayatını kolaylaştıran ve konforunu artıran, günümüzde de zayıf akım teknolojileri çatısı altında adlandırılan bu sistemler, belirli senaryolar dahilinde birbirleriyle etkileşim içinde çalışmaktadır. Ve bu sistemlerin belirli protokoller aracılığı ile aynı dili kullanarak senkronize bir şekilde çalışmaları entegrasyon olarak bilinmektedir. Bu çerçevede kamera güvenlik sistemlerinde, akıllı ev ve bina uygulamalarında, görüntülü interkom haberleşmelerinde, yangın ve hırsız alarmlarında sesli tahliye, noktasal müdahale güvenlik bildirimleri, otomasyon senaryolarının yürütülmesi ve bunların tek merkezden yönetim ve de gözetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.

GTS; Kişiye özel butik projeler başta olmak üzere, küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde, zayıf akım sistemleri konusunda en ileri teknolojilerin entegrasyonunu sağlayarak teknik fizibilite (keşif), proje oluşturma (mühendislik), uygulama (Supervisörlük), kontrollük (Müşavirlik) hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile alanımızda liderler arasında yer almak.

  • Sürekli Gelişim,
  • Teknolojide Öncülük,
  • Sürdürülebilirlik,
  • Dürüstlük ve Güvenilirlik,
  • Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet,
  • Standart, Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum,

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunarak müşteri memnuniyet ve güvenini sürekli kılmaktır.

GTS yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve bu yöndeki hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda GTS, çalışanlarından da kalite yönetim sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Çalışanlarımızın en temel sorumluluğu yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen yetkin bir ekip haline gelebilmek için kalite düzeyini sürekli yükseltmektir.

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek, yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş çerçevesinde ve de iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak en temel ilkelerimizdendir.

Güvene dayalı bir tedarikçi işbirliği içerisinde, başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle, projesine

tam uyumlu, ideal kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlama gayretimizi güvenli, ahlaklı ve de çevre ile dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?