GTS Teknoloji Sistemleri, Görüntülü İnterkom Haberleşme, Ev & Bina Otomasyon, Yangın & Hırsız Alarm, CCTV Kamera Güvenlik, Fiber Optik Altyapı ve Kartlı Geçiş & Kontrol Sistemleri konusunda 15 yıllık bilgi birikimi ve de tecrübeye sahip ideal teknik kadrosu ile ileri teknolojik ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

GTS Teknoloji  Güvenlik Sistemleri İstanbul Audio Yetkili Servis ve Montaj Bayisi olarak hizmet vermektedir. Marmara bölgesinde tüm Audio Görüntülü Diafon ve Akıllı Ev sistemleri üzerine yetkili bayidir.

Firmamız sektöre yön veren firmaların başında gelen Audio Diafon ile uzun yıllardır çözüm ortaklığı yapmaktadır.Audio Görüntülü Diafonların son kullanıcıya satış, montaj ve servis hizmeti de sunmaktadır.Audio Görüntülü Diafon kullanıcı dostu ürünleri sayesinde uzun yıllar gönül rahatlıyla  kullanım sağlar.Diafonlarda 2 yıl Audio garantisi ve 10 yıl parça garantisi sunulmaktadır.Kullanıcı hatası dışında ürünlere ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.

Görüntülü diafon sistemlerinin temel özellikleri kapı açma ve kapıcıyla görüşme olsa da firmaların yaptıkları yeniliklerle artık mevcut kamera sistemlerine bağlanıp anlık görüntü alabilirsiniz. Audio Görüntülü Diafon sistemi özellikleri bakımından zamanın daha ötesindedir. Tamamen ülkemizde ürün üreten Audio dokunmatik panel ve diafonlar kartlı veya şifreli geçiş özelliklerine sahiptir. Audio Görüntülü Diafon sistemleri güvenlik tarafından arandığınızda güvenlik kamerasını devreye alır ve ziyaretçinizi görmenizi sağlar. Bu şekilde hırsızlara ve istenmeyen ziyaretçilerinize karşı iyi bir önlem almış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?